You.

Tu znajdziesz blogi, które polecam. W komentarzach możesz zostawić link ze swoim, który tutaj jeszcze nie jest i krótko opisać o czym opowiada. Jeśli komentarz zostanie usunięty, tzn. że zapoznałam się z treścią bloga i pojawił się on niżej, w polecanych.
POLECANE:

17 komentarzy:


 1. Przyjmując dwa ostatnie pchnięcia, spod jego zaciśniętych powiek wypłynęło kilka słonych łez. Chociaż przez cały czas podpierał się dłońmi o zimny, obskurny mur, czuł się tak, jakby w każdej chwili miał stracić przytomność i nie odzyskać jej nigdy więcej. Znów czuł się, jak ostatni śmieć, jak ostatni kawałek gówna, odrzucony przez społeczeństwo.
  Starając się powstrzymać prawdziwy potok łez, schylił się i zacisnął palce obu dłoni na gumce od bokserek, zahaczając jednocześnie o materiał szarych, brudnych, zniszczonych dresów. Obie warstwy przeciągnął przez długość nóg i zatrzymał dopiero na wychudzonych biodrach, na których zawisnęły luźno.
  -Widzimy się za tydzień, Justin - mężczyzna po pięćdziesiątce, z gęstym, siwym wąsem, zakręconym końcami ku niebu, pogładził chłopaka po ramieniu, wsuwając do kieszeni jego dresów dwudziestodolarowy banknot z wizerunkiem Andrew Jacksona, siódmego prezydenta Stanów Zjednoczonych, płacąc mu tym gestem za seks. Szybko poprawił swoje eleganckie spodnie, zapiął guzik oraz pasek, po czym odszedł, dumnie wypinając pierś.
  Ani przez chwilę nie pomyślał o wraku człowieka, jaki krył się w dwudziestojednolatku. Na kilometr bił od niego smutek, którego nie rozwiewał ani podmuch jesiennego wiatru, ani jasne promienie słoneczne. Chłopak o karmelowych oczach i jasnych, brązowych włosach, z grzywką opadającą na czoło, już dawno zapomniał, czym jest uśmiech i spokój, na stałe goszczący w sercu.
  Czuł się upokorzony, jednak zdążył przyzwyczaić się do uprzedzonych spojrzeń i wulgarnych określeń jego zaniedbanego wyglądu oraz brudnych, podartych ubrań, wiszących na jego wychudzonym ciele. Nie miał wsparcia w nikim. Pomagał mu jedynie widok krwi, wypływającej z nadgarstków, oraz sen, zabierający go do innego świata.
  Zsunął się po ścianie na brudny peron starego, opuszczonego dworca Michigan Central Station w Detroit. Schował głowę w kolanach i począł robić to, co od lat go uspokajało. Rozpłakał się, niczym małe dziecko, które przestało odczuwać rodzicielską miłość. On również chciał być przez kogoś kochany. Chciał czuć, że nie jest sam i że ktoś uroni nad jego trumną chociaż jedną łzę.
  Wstał z brudnej, wilgotnej posadzki, kiedy rękawy jego bluzy przesiąkły od łez, wycieranych w jej materiał. Dostrzegłszy kawałek suchej bułki, leżącej przy jednym z filarów, schylił się po nią i szybko włożył do ust, bojąc się, że jego wyobraźnia spłatała mu figla, pokazując minimalną ilość pożywienia. Każdy kęs wydłużał jego życie o kolejny dzień. Kolejny dzień walki w miejskiej dżungi, nie oszczędzającej tych najsłabszych, nie oszczędzającej takich, jak on.
  W końcu wyprostował się, nabrał w płuca powietrza i odkaszlnął kilka razy, czując przy tym ból, rozchodzący się po klatce piersiowej. Zarzucił na głowę szary kaptur, a zziębnięte dłonie schował w kieszeniach dresów, pilnując przy tym dwudziestodolarowego bankntotu, jak oka w głowie. Zaczął iść przed siebie, mijając kolejne filary, aż w końcu wychodząc pod gołe niebo, osnute światłem księżyca.
  Wracał tam, skąd przyszedł. Wracał na 18th Street.

  http://18th-street-jbff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż... Ciężko mi streścić mojego bloga, gdyż na razie zbyt dużo na nim nie ma, zaledwie prolog i pierwszy rozdział. Nad opisem, który zachęciłby czytelników wciąż pracuję xd
  W każdym bądź razie, jest to opowiadanie fantastyczne z wampirami, wilkołakami itd. Jeśli ktoś lubi krew, morderstwa itp. myślę, że powinien mu się spodobać :D Serdecznie zapraszam i liczę na SZCZERY komentarz :D
  http://dark-forbidden-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. victim-fanfiction-jb.blogpot.com
  Cały czas wydaje mi się, że jestem obserwowana. Obracam się dookoła, lecz nie widzę nikogo, oprócz młodej mamy na spacerze z dzieckiem.
  Mimo oporu powietrza, jeszcze bardziej przyspoeszam. Przypomina sobie słowa przyjaciółki : Ktoś ciebie pytał? Czy ja już warjuję? Przecież to nic takiego. Nikt tu się nie czai i jestem bezpieczna.— powtarzam w myślach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć :) Zapraszam do czytania: "Looking for happiness"

  Tess Rodriguez prowadzi całkiem zwyczajne życie. Ma swoją najlepszą przyjaciółkę, dobre oceny i kochającą młodszą siostrę. ALE. Właśnie, zawsze jest jakieś "ale". Ojciec dziewczyny po tragedii, która dosięgła ich rodziny, zamknął się w sobie i nie interesował się poczynaniami córki właściwie wcale. Na domiar wszystkiego sprowadził do domu kobietę, której nastolatka nie znosiła. Czy w życiu Tess pojawi się ktoś, kto zagoi ranę na sercu po okrutnej tragedii? Bo mimo że minęło już sporo czasu, nastolatka nie umie sobie poradzić. W końcu nie tak łatwo jest zapomnieć, że straciło się matkę. Czy Tess zaakceptuje Megan? Czy Pablo zrozumie, że nie może się tak oddalać od córki, bo w końcu ją straci? A może nastolatka znajdzie miłość swojego życia? Chyba że jeszcze bardziej skomplikuje sobie życie...

  http://xtruehappiness.blogspot.com/

  Mam nadzieję, że wpadniesz i zostaniesz na dłużej.
  Pozdrawiam, Julss xx

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej!
  Serdecznie zapraszam do Spisu Opowiadań http://nasz-spis-opowiadan.blogspot.com/, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie :D

  Załoga Spisu Opowiadań.

  P.S. wciąż poszukujemy osób, które dołączyły by do naszej załogi!

  OdpowiedzUsuń
 6. zapraszam do nowego spisu : http://magiczny-spis-opowiadan.blogspot.com/
  Dopiero zaczynam i dziękuję za każdą współpracę xx

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam do zgłoszenia swojego bloga na dwa spisy
  1. http://spis-ff-jb.blogspot.com/
  2. http://spisffzidolami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. http://we-can-just-be-friends-jbff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianna King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stave'a Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.


  Kapitan Ameryka-Pierwszy Avenger

  ______________________


  Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata wampirów, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 11. Justin Bieber pochodzi z ułożonej, zamożnej i pobożnej rodziny. Nic by nie wskazywało na to, że wybierze takie życie jakie wybrał. Wyrachowany, agresywny, nieobliczalny, żyjący w kryminalnym świecie młody mężczyzna marzy tylko o tym aby wstąpić w szeregi mafii. Przeszkadza mu tylko, że nie jest czystej krwi Włochem. Wie, że musi być naprawdę dobry, aby wkupić się w łaski dona, co ciągnie za sobą serię morderstw, kradzieży i zamieszek z jego strony. Gdy tylko mu się udaje dostaje swoje pierwsze zadanie, po którym od razu trafia za kratki. Justin liczył na morderstwa, zastraszanie, handel narkotykami i żywym towarem długimi latami, a nie liczenie cegieł więziennej ściany. Jednak nawet nie odsiaduje miesiąca, gdy odwiedza go dosyć nietypowa osoba.
  Doradca prezydenta Stanów Zjednoczonych.
  Chłopak dostaje propozycję. Dosyć nietypową. W zamian za wolność ma porzucić czarne interesy, wrócić do szkoły i pilnować Skylynn Hall- córkę prezydenta. Z pozoru poukładaną nastolatkę, która marzy tylko o pokoju na świecie i podtrzymaniu gatunku puszczyka plamistego. Mimo, że z uprzedzeniem, Justin zgadza się i szybko tego żałuje, gdy dochodzi do starcia pomiędzy nim, a dziewczyną. Już po kilku zamienionych zdaniach ma ochotę rozszarpać ją gołymi rękami i nic nie idzie w dobrym kierunku. Mimo, że sam nie jest świętoszkiem aroganckie zachowanie Skylynn doprowadza go do białej gorączki.
  Zapraszam i przepraszam za spam xx
  http://all-of-the-lights-baby.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Cassie młoda wizażystka mieszkająca samotnie w Londynie. Codziennie spotyka mnóstwo różnych ludzi, jednak tylko jedna będzie w stanie namieszać w jej poukładanym życiu. Dwie zupełnie różne osobowości pragnące siebie nawzajem. Jednak nie może być tak łatwo jak by się chciało...
  http://good-to-hear-you-voice.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam serdecznie na 'Ariana Grande Spis Fanfiction PL'. Mam nadzieję, że zgłosisz swoje opowiadanie.

  http://arianagrandespisff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  kochanie, zapraszam na #365daysff http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/ zostaw nawet negatywny ślad♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Ariana Grande Spis Fanfiction
  http://arianagrandespisff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń