Me.

Witam. Jeśli tu zawitałeś/zawitałaś pewnie chciałabyś/chciałbyś dowiedzieć się czegoś o mnie. Na asku zadawaliście różne pytania, dlatego tutaj na nie odpowiem.
Skąd nick "Claudia Ok"?
Normalnie mam na imię Klaudia, preferuję jednak angielską wersję tego imienia - Claudia, stąd pierwsza część Nicku, a "OK" to po prostu znak, że jestem otwarta na ludzi i na wszystkie propozycje.
Ile masz lat i gdzie chodzisz do szkoły?
Mam rocznikowo 17 lat, ale urodziny obchodzę w listopadzie. Uczęszczam do technikum o profilu hotelarskim. To jednak nie to, co chciałabym robić w życiu.
Co chciałabyś robić w przyszłości? Jakie jest Twoje marzenie?
 Pisanie, zwiedzanie świata, dowiadywanie się na bieżąco tego, co dzieje się w życiu gwiazd to coś, co pragnę robić do końca życia. Moje marzenie? Wyjechać do Nowego Jorku, podjąć tam pracę jako dziennikarka i ułożyć sobie życie tak, aby napisać książkę, być dumną matką i kochaną mężatką. 
Skąd pomysł na tego bloga?
W sumie przyszedł mi znikąd. Siedziałam wieczorem i pomyślałam "zrób coś, czego wcześniej nie robiłaś" i na sam początek zaczęłam robić zwiastun. Poprawiałam go chyba z 10 razy, dopóki nie skleiłam go całkowicie w jedno. Zanim jednak to zrobiłam, skupiłam się na ogarnięciu fabuły. To musi być coś ciekawego, aby wiele osób poleciło tego bloga dalej, aby się zachwycali i pragnęli MORE. Oczywiście wiem, że nie jestem w stanie dojść do takich rzeczy, ale próbuję i wierzę.
Masz jakieś inne blogi? Podaj linki.
Mam, mam! Oto one:
*Trwające*

Dangerous (WELCOME)

Toxic (Trwający)

We found love (Zawieszony)

*Zakończone/Niepisane*

Womanizer (Zakończony) *Soon/Wkrótce*
Sama robisz zwiastuny na swoje blogi?
Tak. Staram się wszystkiego nauczyć sama. Nie lubię, kiedy muszę polegać na kimś innym. Niżej opowiem o szablonach, bo to jedna rzecz, którą za nic nie potrafię pojąć... Trailery robię sama. Wiadomo, nie są one fenomenalne, ale staram się jakoś to ogarnąć. Żeby to miało ręce i nogi, a od czerwca mam dostać nowy sprzęt, także powinnam zacząć kombinować z nowym programem. :)
Jak robisz te szablony?
W sumie to ja ich nie robię. To zasługa ludzi, którzy się na tym znają! Podziwiam ich i naprawdę, gratuluję tego, że pojęliście magie tych wszystkich programów i do tego język informatyka- w końcu kody CSS i HTML nie należą do prostych... Przynajmniej dla mnie. :o Szablony zazwyczaj zamawiam na stronach, które tutaj podaję - obrazki na blogu z reklamami to zazwyczaj odnośniki do stron, z których korzystam: spis do promocji bloga, szablonarnie do szablonów. :) 
Jest jakiś kontakt do Ciebie?
Tak, posiadam wiele kont, na które można pisać. 
Twitter: @ClaudiaMaslowx
Gadu-Gadu: 53493688
Poczta: kladzia.szota@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz